Bize Ulaşın
+90 212 296 67 95-96

Sentez Kriminal Araştırma

SENTEZ KRİMİNOLOJİK ARAŞTIRMALAR

Sentez Kriminal Araştırmalar Şirketi özel dedektif bürosu ya da benzeri bir kuruluş olmayıp kriminoloji biliminin kimya bölümü ilgi alanları içinde faaliyet göstermektedir. Bu anlamda , özellikle sigorta şirketleri başta olmak üzere kriminoloji bilimine gereksinim duyan tüm kuruluşlara hizmet vermektedir. Blastik ve benzeri konular faaliyet kapsamı içinde değildir.

Genel faaliyet konuları zehirlenmeler, ev kazaları, kısıtlı yangınlar, toksikoloji, alerji yaratan faaliyetlerin araştırılması, sahte yakıtlar, kömürler, gıdalarda yapılan sahtecilikler, ortam havası analizleri, yardımcı bilgiler, bulgu değerlendirilmesi olarak incelenebilir. Bunların dışında; Narkotik maddeler, aerosoller, alkoller ,alkoloidler, aminoasitler, anaerobik ortam koşullarının belirlenmesi, ağır metaller, asbestos, biyolojik toksinler, cilalar, kafein, karbondioksit, kromatografik analizler, droglar, IR/UV ölçümler, patlayıcılar, fosiller ve arkeolojik bulgular, ziraat ilaçları, zehirler, arsenik, civa, selenyum gibi analitik toksikolojik etki gösteren ağır metallerin bulaşma kaynaklarının incelenmesi, koku ölçümleri, pigmentler, kanserojen maddeler ve benzerlerinin ölçüm ve araştırılması güncel faaliyet konuları içindedir.

Bunlara ilaveten talebe bağlı olarak eşler arasındaki şüphelerin araştırılması, bunlarla ilgili iz analizleri ve DNA ölçümleri yapılmaktadır.

Sentez
Mühendislik Müşavirlik
Arıtma San.Tic.Ltd.Şti.

Image 01

İçerikler Güncellenecek...

Sentez
Kalite Kontrol
Lab.San.Tic.Ltd.Şti.

İçerikler Güncellenecek...

Sentez
Analitik Teknolojiler
San.Tic.Ltd.Şti.

İçerikler Güncellenecek...

Sentez
Kriminal Araştırma
 

İçerikler Güncellenecek...

Copyright 2012 © SentezGroup - Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Yazılım: Global Medya