Bize Ulaşın
+90 212 296 67 95-96

KALİTE

Sentez Şirketler Grubu yönetimi ve çalışanları olarak kalite politikamız,faaliyetimiz sonucunda ülke ekonomisi için yararlı sonuçlar elde etmektir. Sürekli her koşulda profesyonel mesleki uygulamalar göstererek,üretken olarak müşteri taleplerinin ve deney hizmetlerinin belirtilen metotlara uygun olarak ve müşteri ile yapılan sözleşme şartlarına bağlı kalarak kalite,zaman ve fiyat açısından en iyi karşılanması hedeflenmiştir.

Laboratuarımızca verilen hizmetlerde gerek insan,gerekse cihaz açısından her zaman en iyi kalite ve en iyi teknolojiyi kullanmak önemli amaçlarımız arasındadır.Ölçümler,teknik hizmetler uluslar arası standartlara tam uyumlu olarak literatüre belirtilen kalite ve hassasiyetteki cihaz,malzeme ve ekipmanla yapılmaktadır.

Hizmetlerimizin tarafsızlığını veya güvenini zedeleyecek hiçbir üyelik veya benzeri ilişkiye girilmeyeceğine taahhüt eden firmamız ,tüm faaliyetlerinde güvenilirliğini esas alarak kalite çalışanlarının hedefi, muhtemel rakiplerle yarışmak değil teknik olarak yeterli ve geçerli teknik sonuçlar üretebilen çalışma ve ölçümlere işlerlik getirmeyi hedefler.Bunun için gerekli olan eğitim ve yeni teknoloji ihtiyaçlarını tespit etmek ve gidermek sürekli hedeflerimiz arasındadır.

Faaliyetlerimiz sırasında,çalıştığımız firmaya ait edindiğimiz tüm bilgi,doküman ve gözlemleri,üçüncü şahıslara karşı gizli tutarak çalışmak en önem verdiğimiz prensiplerimiz arasındadır.

Sentez
Mühendislik Müşavirlik
Arıtma San.Tic.Ltd.Şti.

Image 01

İçerikler Güncellenecek...

Sentez
Kalite Kontrol
Lab.San.Tic.Ltd.Şti.

İçerikler Güncellenecek...

Sentez
Analitik Teknolojiler
San.Tic.Ltd.Şti.

İçerikler Güncellenecek...

Sentez
Kriminal Araştırma
 

İçerikler Güncellenecek...

Copyright 2012 © SentezGroup - Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Yazılım: Global Medya